7 Samurai SUSHI to zamiłowanie do kuchni Japońskiej ,zgodność smaków i wyróżniająca nas atmosfera.

Wszystko zmieniło się pod koniec 2022r, kiedy Samurai zmienił swoich właścicieli. Stali się nimi Grzegorz - wieloletni Sushi Master ,który od lat szkoli się w swoim zawodzie oraz Mariola dla której gastornomia jest chlebem powszednim począwższy od kierunku studiów jakie ukończyła.

Jesteśmy bardzo elastyczą ekipą,wielu stałych klientów nas właśnie za to ceni. Możesz przyjść do nas i zjeść świetne sushi na sali ,kelner zadba o twoje potrzeby w najlepszy sposób jaki będzie w stanie to zrobić ,ale mamy też drugą opcję! Weź kolegę/koleżankę lub kogoś z kim lubisz zjeść i wpadnij do lokalu! Zamiast siadać na dużej przystrojonej sali, usiądź na barze i w towarzystwie Sushi Mastera skomponuj coś dla siebie. Nie jesteśmy robotami ;) Możesz z nami rozmawiać jak z kumplami których znasz od lat ,jednocześnie patrząc jak Sushi Master przygotowuje Twoje danie! Pytaj o to co właśnie robi , sprecyzuj swoje ulubione smaki lub po prostu opowiedz jak Ci minął dzień. A jeśli masz na to ochotę to zrób sobie z nami zdjęcie albo posiłku który Ci wydaliśmy, oczywiście jeśli spełnil Twoje oczekiwania. Poczuj się jakbyś przyszedł do swoich dobrych znajomych ,a nie tylko po zwykłą "usuługę" za którą należy zapłacić i wyjść. Wyróżnia nas otwartość, uprzejmość, dobre chęci ,a o jedzeniu to nie ma nawet co wspominać bo mamy najlepsze sushi w Tychach. SPRAWDŹCIE SAMI!

Wpadnijcie na nasz instagram,facebook czy tiktok - tam pokazujemy często jaka panuje u nas atmosfera!

Przy wielu pozycjach podczas zamawiania nie ma zdjęć do potraw ,ponieważ stronka jest w fazie edycji i pracujemy nad tym by systematycznie uzupełniać jej braki,ale jeśli bardzo chcecie ,to na naszym instagramie jest bardzo dużo  zdjęć i może właśnie tam znajdziecie to czego szukacie ;)

Zapraszamy do spróbowania naszych dań zarówno w lokalu jak i na dowóz. Mamy nowe menu, które zawiera wiele ciekawych pozycji ;)

Życzymy smacznych dań i pozdrawiamy. Ekipa 7Samurai SUSHI

 

Wpisz tekst...
Wpisz tekst...